Vsi prispevki, ki jih je objavil/a Tonja Lapanja Brenčič

REZERVACIJA OBISKOVALCEV NA NASTOPU

Zaradi omejitev števila udeležencev na posameznih dogodkih, ki se odvijajo v prostorih GŠ Idrija in PGŠ Cerkno, smo odprli spletno povezavo, kjer se obiskovalci lahko pravočasno prijavijo in pustijo potrebne podatke in si s tem rezervirajo mesto v dvorani.

Seznam glasbena šola hrani en mesec in ga je dolžna posredovati NIJZ na njihovo zahtevo. Če NIJZ v enem mesecu od dneva izvedbe zbiranja zahteve ne pošlje, šola seznam uniči.

REZERVACIJA(nastopi)

ČESTITKA

49. TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV REPUBIKE SLOVENIJE

  • GŠ Ormož, 4. 3. 2020

       Kategorija: TROBENTA, kategorija I. a

         BENO BIZJAK                BRONASTA plaketa; 89,33 točk

Mentor: Emil Semec
Korepetitorka: Teja Ličar Močnik

  • GŠ Slovenska Bistrica, 4. 3. 2020

        Kategorija: HARMONIKA, kategorija 1. b

            BRINA KERČMAR           SREBRNA plaketa; 90,67 točk

 Mentor: Jernej Herman

  •  GBŠ Antona Martina Slomška, 9. 3. 2020

         Kategorija: TOLKALA, kategorija 1. b

            NACE DROLE                 SREBRNA plaketa; 91,67 točk

 Mentor: Primož Podobnik
 Korepetitorka: Petra Platiše

  • GŠ Karol Pahor Ptuj, 10. 3. 2020

         Kategorija: EVFONIJ, kategorija 1. a

            ROK KACIN                    SREBRNA plaketa; 94 točk

 Mentor: Primož Petohleb
 Korepetitorka: Petra Platiše

POSEBNO PRIZNANJE

Posebno priznanje korepetitorju za zgledno sodelovanje s tekmovalcem in umetniško podporo v posamezni kategoriji je prejela

Izobraževalna ustanova: GŠ Idrija in

Korepetitorka: PETRA PLATIŠE

 

 MEDNARODNO TEKMOVANJE ˝DAVORIN JENKO˝2020

          Beograd, 8. 3. 2020

         Kategorija: KLARINET, kategorija Junior PREDKATEGORIJA B

         GREGOR GOVEKAR          ZLATA plaketa; 99,25 točk, 2. nagrada

         DREJC BOŠKOVIČ               ZLATA plaketa; 96,75 točk, 4. nagrada

Mentor: Igor Vrhnjak
Korepetitorka: Nada Komnenić

 

 Vsem učencem, učiteljem in korepetitorjem
iskrene čestitke.    

TEMSIG 2020

Šolo so na predtekmovanju TEMSIG 2020 zastopali:

Zarja Prezelj (GŠ Idrija) in Beno Bizjak (PGŠ Cerkno) na trobenti
Mentor: Emil Semec
Korepetitor: Elena Starceva Somun, Teja Ličar Močnik
Brina Kerčmar (PGŠ Cerkno) na harmoniki
Mentor: Jernej Herman
Rok Kacin (PGŠ Cerkno) na evfoniju
Mentor: Primož Petohleb
Korepetitor: Petra Platiše
Kleindienst Arne (GŠ Idrija), Tušar Gašper (PGŠ Cerkno) in
Nace Drole (PGŠ Cerkno) na tolkalih
Mentor: Primož Podobnik
Korepetitor: Petra Platiše
Klavirski duo Neža Klančar Jurjavčič in Melisa Uršič in 
klavirski duo Sara Revan in Ana Govekar (GŠ Idrija)
Mentorici: Petra Platiše, Elena Starceva Somun

Na državno tekmovanje TEMSIG 2020 so se uvrstili:

Beno Bizjak (PGŠ Cerkno) na trobenti
Mentor: Emil Semec
Korepetitor: Teja Ličar Močnik
Brina Kerčmar (PGŠ Cerkno) na harmoniki
Mentor: Jernej Herman
Rok Kacin (PGŠ Cerkno) na evfoniju
Mentor: Primož Petohleb
Korepetitor: Petra Platiše
Nace Drole (PGŠ Cerkno) na tolkalih
Mentor: Primož Podobnik
Korepetitor: Petra Platiše

VSEM UČENCEM, MENTORJEM IN KOREPETITORJEM

ISKRENE ČESTITKE

23. predtekmovanje TEMSIG 2020

23. predtekmovanja mladih glasbenikov republike Slovenije se bo v prvem tednu februarja udeležilo 9 učencev GŠ Idrija. Tekmovali bodo v disciplinah TROBENTA, EVFONIJ, TOLKALA, HARMONIKA IN KLAVIRSKI DUO.

 

GŠ Idrija bo v ponedeljek 3.2.2020 in v torek 4.2.2020 gostila tekmovalce iz cele Slovenije v disciplini HARMONIKA (1.A, 1.B in 1.C kategorija)