Rezultati tekmovanj v šolskem letu 2016/17

Rezultati mednarodno tekmovanje Tomaž Holmar 2017 Italija
Naborjet, 21.5.2017
BRINA KERČMAR
Mentor: Nadja Knez
HARMONIKA – C1
SREBRNO PRIZNANJE – 91,00
Rezultati mednarodnega tekmovanja v Srbiji Stringfest 2017
Sremska Mitrovica, 11.5.2017
ADRIAN TUŠAR
Mentor: Sara Marinović
Korepetitor: Elena Startseva-Somun
KONTRABAS –
predkategorija
ZLATO PRIZNANJE – 98,00

 

REZULTATI Regijskega tekmovanja godalcev ZPGŠ
GŠ Postojna, 8.4.2017
ADRIAN TUŠAR
Mentor: Sara Marinović
Korepetitor: Elena Startseva-Somun
KONTRABAS – 1. A
ZLATO PRIZNANJE – 98,00
Posebna nagrada za največje število točk v kategoriji
MIHA POLTRINI
Mentor: Sara Marinović
Korepetitor: Elena Startseva-Somun
KONTRABAS – 1.C ZLATO PRIZNANJE – 90,00
TEJA LOGAR
Mentor: Tadeja Žele
Korepetitor: Elena Startseva-Somun
VIOLONČELO – 1.A
SREBRNO PRIZNANJE
Rezultati – Dnevi kitare 2017, Krško, 8. 4. 2017
GAŠPER GOLOB RUPNIK
Mentor: Mario Babojelić
KITARA  – 2. KATEGORIJA

SREBRNO PRIZNANJE – 87,67
REZULTATI – Mednarodno tekmovanje pihalcev in trobilcev VARAŽDIN, 31.3.2017
ANŽE KLANČAR JURJAVČIČ
Mentor: Bojan Zupančič
SAKSOFON – C
ZLATO PRIZNANJE – 96,33
3. MESTO
REZULTATI – 9. mednarodno tekmovanje SVIREL 2017

Goriška Brda, od 29.3.2017  do 5.4.2017

ADRIAN TUŠAR
Mentor: Sara Marinović
Korepetitor: Elena Startseva-Somun
KONTRABAS – B SREBRNO PRIZNANJE – 92
LARA FILIPIČ
Mentor: Teja Ličar Močnik
CITRE – C SREBRNO PRIZNANJE – 93
ANŽE KLANČAR JURJAVČIČ
Mentor: Bojan Zupančič
Korepetitor: David Trebižan
SAKSOFON – C
ZLATO PRIZNANJE – 99
ALJAŽ KOS
Mentor: Uroš Vegelj
Korepetitorka: Elena Startseva-Somun
POZAVNA – C
BRONASTO PRIZNANJE –  87
JAKOB TUŠAR
Mentor: Uroš Vegelj
Korepetitorka: Teja Ličar Močnik
EVFONIJ – D
BRONASTO PRIZNANJE – 85
REZULTATI – TEMSIG 2017

Državno tekmovanje mladih glasbenikov Slovenije

Nedelja, 12.3.2017, GŠ Kranj, KLAVIRSKI DUO
NINA DOMNIK
PATRICIJA BONČINA
Mentorica: Tatjana Grahelj
KLAVIRSKI DUO – 1.B SREBRNA PLAKETA – 90,33
Ponedeljek, 13.3.2017, GŠ Škofja Loka
NEJC GOSTIŠA
Mentor: Emil Semec
Korepetitor: David Trebižan
ROG, 1.A BRONASTA PLAKETA – 85,67
Sreda, 15.3.2017, GŠ Kranj
MARIJA RUDOLF
Mentor: Uroš Vegelj
Korepetitorka: Elena Startseva-Somun
POZAVNA, 1.A BRONASTA PLAKETA –  86,00
Četrtek, 16.3.2017, GŠ Kranj
ALJAŽ KOS
Mentor: Uroš Vegelj
Korepetitorka: Elena Startseva-Somun
POZAVNA, 1.B BRONASTA PLAKETA – 85,00
Nedelja, 17.3.2017, GŠ Kranj
JAKOB TUŠAR
Mentor: Uroš Vegelj
Korepetitorka: Teja Ličar Močnik
EVFONIJ, 1.C
PRIZNANJE ZA UDELEŽBO

Regijskega tekmovanja mladih glasbenikov Primorske 2017

Četrtek, 2.2.2017, GŠ Koper, KLAVIRSKI DUO
NINA DOMNIK
PATRICIJA BONČINA
Mentorica: Tatjana Grahelj
KLAVIRSKI DUO – 1.B ZLATO PRIZNANJE – 90,33
KLARA JURCA
VERONIKA POLJANEC
Mentorica: Tatjana Grahelj
KLAVIRSKI DUO – ZAČETNIKI ZLATO PRIZNANJE
LEJLA VIDIČ
ALJA PODOBNIK
Mentorica: Elena Startseva-Somun
KLAVIRSKI DUO – ZAČETNIKI SREBRNO PRIZNANJE
Ponedeljek, 6.2.2017, GŠ Postojna, TROBILA
CENE BOŽIČ
Mentor: Emil Semec
Korepetitor: David Trebižan
TROBENTA, 1.A SREBRNO PRIZNANJE – 87,00
OŽBEJ GNEZDA
Mentor: Emil Semec
Korepetitor: David Trebižan
TROBENTA, 1.A ZLATO PRIZNANJE – 91,00
NEJC GOSTIŠA
Mentor: Emil Semec
Korepetitor: David Trebižan
ROG, 1.A ZLATO PRIZNANJE – 92,33
MARIJA RUDOLF
Mentor: Uroš Vegelj
Korepetitorka: Elena Startseva-Somun
POZAVNA, 1.A ZLATO PRIZNANJE –  90,00
ALJAŽ KOS
Mentor: Uroš Vegelj
Korepetitorka: Elena Startseva-Somun
POZAVNA, 1.B ZLATO PRIZNANJE – 91,00
JAKOB TUŠAR
Mentor: Uroš Vegelj
Korepetitorka: Teja Ličar Močnik
EVFONIJ, 1.C ZLATO PRIZNANJE –  90,00

ISKRENE ČESTITKE!