Arhiv kategorij: Novice

ČESTITKA

MEDNARODNO TEKMOVANJE PIHAL IN TROBIL VARAŽDIN HRVAŠKA 2019

SAKSOFON – C KATEGORIJA

ANŽE KLANČAR JURJAVČIČ – 1. NAGRADA    97 točk

Mentor: Bojan Zupančič

DNEVI KITARE 2019;  GŠ Krško, 6. 4. 2019

  

Kategorija: KITARA – solo, 3. kategorija

 GAŠPER GOLOB RUPNIK
ZLATO priznanje
– 94 točk

Mentorica: Andreja Semenič

MEDNARODNO TEKMOVANJE SIRMIUM MUSIC FEST
Sremska Mitrovica (Srbija), 14. 3. 2019

 

 Kategorija: KLAVIR, II. kategorija

LEJLA VIDIČ
SREBRNO priznanje – 93 točk

Mentorica: Elena Starceva Somun

 

ČESTITKA

48. TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE

GŠ Kranj, 6. 3. 2019 – 7. 3. 2019

 

 Kategorija: SAKSOFON 1. a
IVANA DREV                BRONASTA plaketa – 87,67 točk
Kategorija: SAKSOFON 1. b
ROK BOGATAJ             BRONASTA plaketa – 86 točk
Kategorija: SAKSOFON 1. c
KATARINA LAZAR      ZLATA plaketa – 95,67 točk
ANŽE KLANČAR JURJAVČIČ          ZLATA plaketa – 95 točk
Mentor: Bojan Zupančič
Korepetitorici: Nada Komnenić in Petra Platiše

 

GŠ Škofja Loka, 8. 3. 2019

 

Kategorija: PETJE 1. a
LOVRO SKRT                SREBRNA plaketa – 93,33 točk
Mentorica: Tonja Lapanja Brenčič
Korepetitorica: Elena Starceva Somun

GŠ Škofja Loka, 11. 3. 2019

Kategorija: OBOA 1. a
SMILLA HITI                ZLATA plaketa – 95,33 točk
Mentorica: Ana Souza Leban
Korepetitorica: Ana Souza Leban

 

GŠ Kranj, 14. 3. 2019


Kategorija: KLARINET 1. a
GREGOR GOVEKAR      ZLATA plaketa – 97,33 točk    (3. nagrada)
Mentor: Igor Vrhnjak

Korepetitorica: Nada Komnenić

PREDTEKMOVANJE TEMSIG

Od 1. do 7. februarja 2019 se bo predizbora za državno tekmovanje TEMSIG udeležilo 12 naših učencev. GŠ Idrija bodo na predtekmovanju zastopali:

  •  Disciplina KLAVIR: Neža Klančar Jurjavčič – mentorica Petra Platiše
  •  Disciplina FLAVTA: Jasna Čufer, Tinkara Tušar – mentorica Špela Flajšaker (PGŠ Cerkno)
  •  Disciplina OBOA:  Smilla Hiti – mentorica Ana Souza Leban
  •  Disciplina KLARINET: Gregor Govekar, Drejc Boškovič – mentor Igor  Vrhnjak
  •  Disciplina SAKSOFON: Ivana Drev, Anže Klančar Jurjavčič, Katarina Lazar in Rok Bogataj (PGŠ Cerkno) – mentor Bojan Zupančič
  •  Disciplina PETJE: Peter Lazar, Lovro Skrt – mentorica Tonja Lapanja Brenčič

DRŽIMO PESTI!!!